verseny

2013 USA Kerékpározás Cyclocross állampolgárok

Focus biciklitrendek (Április 2019).

Anonim

A hideg és az iszap jellemzi a izgalmas versenyek hétvégéjét Madisonban, Wisconsinben. -Brian Vernor

Sloppy tanfolyam

Szombaton a Madison's Badger Prairie Parkban zajló tanfolyam hideg, nedves volt, és látványosan sáros volt.

Crusted Cassette

Nehéz elképzelni, hogy ez a kazetta jól mozog. A csapatmekanika sok kemény munkát tartott a kerékpárok működésében az öt napos verseny alatt.

Tökéletes hétvége Pit Crews számára

A mechanikusok túlórában dolgoztak a gödrökben, a mosógépeket, hogy tisztítsák meg a sáros járműveket. Az iszap további 20 kilót adott a kerékpároknak. A lovasok kétszer keresztezték a kerékpárokat.

Amikor a sár lefagy

Három szó a tanfolyam feltételeiről vasárnap: hideg, rutted, tundra.

Csavarja rá a csavarokat

Sok versenyző módosította a versenyen használt szabványos felszerelést. Tim Johnson, a Cannondale p / b Cyclocrossworld.com-tól, éles éleket csavart hozzá a cipőjének cipőjeihez, hogy a futás közben bejusson a fagyott földbe.

Csattogó jég

Kona Kerékpáros lovas Barry Wicks megpróbálta ragasztani a homokot gumiabroncsaihoz, hogy segítsenek a vontatáson a jeges felületeken.

A 23 év alatti győztes

Az újonnan honosított amerikai állampolgár, Yannick Eckmann a Colorado-i Boulder-ből, szombati U23-as bajnokságot nyert. Kaliforniában a Giant / Specialized csapattársa, Tobin Ortenblad szerezte a harmadik helyet.

Építési keretek és csapat

Richard Sachs, a legendás amerikai keretépítő évente egy csapatot hoz a ciklocross állampolgároknak. Ez az egyetlen olyan nem-gyári csapat, amely az elit mezők csúcsán helyezkedik el. Ebben az évben Dan Timmerman és Dan Chabanov helyezte a 14. és a 35. helyet.

Közelről és személyesen

A ciklocross szépsége az intimitása. A sportoló teljesítményének minden szempontja megjelenik - sikeres vagy sikertelen, mindenki látja. Kaitlin Antonneau a Cannondale p / b-ról A Cyclocrossworld.com végül a top 10-ben végződött és valószínűleg folytatja a Louisville-ben megrendezett világbajnokságon az Egyesült Államokban megrendezett szezont.

Compton összetörte a mezőt

Katie Compton évek óta uralta az amerikai női ciklocrossot. Miután újabb amerikai címet adtak hozzá a palmárjaihoz, a Trek versenyző a Kentucky Louisville-i világbajnokságra keres, az első világbajnoki címéért, amely eddig bizonyítottnak bizonyult.

Van sár, utazni fog

A legtöbb versenyző valamikor a földre érte a verseny hideg, sáros hétvégéjét. Courtenay McFadden a Cycling Northwest-tól vett egy kis kurzust vele az úton a 14. helyre az elit női mezőnyében.

A pótalkatrészek fontossága

A gárdisták jelentős, ha névtelen szerepet játszanak bármely versenyző ciklikus sikereiben. Itt egy szerelő két pótkereket és egy további kerekeket szállít a gödörbe az elit férfi verseny előtt.

Lemerülőben

Az alacsony gumiabroncsnyomás az egész hétvégén volt a normális, mert az eldugult, fagyasztott menet volt.

A lap tetejére

Jonathan Page következetesen évtizedekig versenyző volt, több nemzeti címet nyert, de ez volt az első győzelme 2004 óta.

Chasing Page

Zach McDonald, a tavalyi U23-as bajnok, keményen küzdött a győzelemért, de második helyen végzett. A fiatal Rapha-Focus versenyző még mindig kiemelkedő teljesítményt nyújtott.

Fordítsd fel a hőt

A Kona bicikli tehergépkocsi belsejében vegye fel a kézmelegítést. Hőmérsékletek, amelyek 20 fok körül mozognak egész hétvégén, a gáztöltésű helyiségek fűtőberendezései voltak az alapvető berendezések.